1118538

GUSTAVIANSKT SPELBORD

Utropspris
500 - 700 EUR
5 640 - 7 890 SEK
527 - 738 USD
Klubbat pris
400 EUR
GUSTAVIANSKT SPELBORD

Mahogny och mahognyfanerad. Stockholm 1700-talets slut. Underskivan med schackbräde och insidan med backgammon. Höjd 76,5 cm, Bredd 44 (88) cm, Längd 89 cm.

Renoverad.