75
1071489

KARMSTOLAR ETT PAR, Ryssland, empire 1800-talets början.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 060 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris
800 EUR

Mahognyfanerad med lös stoppad sits. Sitthöjd 45 cm, total höjd 90 cm.