75
1071489

KARMSTOLAR ETT PAR, Ryssland, empire 1800-talets början.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 260 - 10 300 SEK
915 - 1 140 USD
Klubbat pris
800 EUR

Mahognyfanerad med lös stoppad sits. Sitthöjd 45 cm, total höjd 90 cm.