84
929334

POKAL, glas, Ryssland 1800-talets början.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 190 - 8 260 SEK
686 - 915 USD
Klubbat pris
750 EUR

Slipad dekor med porträtt av Alexander I och kejserliga dubbelörnen. Höjd 24,5 cm.

Slitage.