85
1112111

SMÖRSKÅL, silver och glas, Carl Gustav Ekqvist, Sankt Petersburg, 1850-tal, Ryssland.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 530 - 5 670 SEK
417 - 522 USD
Klubbat pris
1 300 EUR

Lock och fat av silver, locket med bladdekor och päronformad knopp. Skålen av blått och vitt omfångsglas, med bladdekor. Höjd 10 cm.

Skålens handtag med kantnagg.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

19. Patek Philippe, Nautilus, "Diamond Dial", "Diamond Bezel", ca 1982.
Utropspris
100 000 - 120 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
Aktuellt bud:
115 000 SEK