Selected Classics Helsinki F195

Ändringar

Nr.FöremålÄndringar
9SPELBORD, rokoko, 1700-tal.En ljus platta saknas.
10BORD, biedermeier, 1800-talet.Skador.
18BORDSLYSTER.Kantnagg

Utdragna föremål

Nr.Föremål
173KONSTANTIN IVANOVICH GORBATOV, TÄNKARE.

Föremål med exportförbud

Det finns inga föremål med exportförbud.

Föremål med införselmoms

Det finns inga föremål med införselmoms.