HÅRGARNSMATTA, Finland, 1930-tal. Ca 346x250 cm

Geometriska motiv.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Klubbat pris
1 150
13 030
1 200
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (31 bud)
8
5 maj 2019 12:08
1 150 EUR
5 maj 2019 12:08
1 100 EUR
8
5 maj 2019 12:08
1 100 EUR
5 maj 2019 12:07
1 050 EUR
8
5 maj 2019 12:07
1 000 EUR
5 maj 2019 12:07
820 EUR
8
5 maj 2019 12:07
800 EUR
5 maj 2019 12:07
660 EUR
8
5 maj 2019 12:07
640 EUR
5 maj 2019 12:06
620 EUR
8
5 maj 2019 12:06
600 EUR
5 maj 2019 12:06
580 EUR
8
5 maj 2019 12:06
560 EUR
5 maj 2019 12:06
540 EUR
8
5 maj 2019 12:06
520 EUR
5 maj 2019 12:06
500 EUR
8
5 maj 2019 12:06
480 EUR
5 maj 2019 12:06
460 EUR
8
5 maj 2019 12:06
440 EUR
5 maj 2019 1:44
420 EUR
5 maj 2019 1:44
400 EUR
5 maj 2019 1:43
370 EUR
5 maj 2019 1:43
350 EUR
4 maj 2019 20:19
320 EUR
4 maj 2019 13:29
300 EUR
4 maj 2019 9:26
270 EUR
3 maj 2019 11:21
250 EUR
3 maj 2019 10:06
209 EUR
3 maj 2019 7:31
150 EUR
26 apr 2019 23:27
100 EUR
25 apr 2019 18:18
50 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977