1160511
Yrjö Kukkapuro
(Född 1933)

YRJÖ KUKKAPURO, soffa, "Ateljee", Haimi/Avarte 1900-talets slut.

Ek stomme, dynor med vit skinnklädsel. Benen med träholkar. Bredd 160 cm. Sitthöjd 40 cm. Total höjd 95 cm.

Sedvanligt bruksslitage. Renoverad.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
660
7 020
744
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (11 bud)
13 jun 18:03
660 EUR
13 jun 18:03
650 EUR
13 jun 18:02
630 EUR
13 jun 18:02
610 EUR
13 jun 18:02
540 EUR