Jukka Nopsanen

(Finland, Född 1950)
Jukka Nopsanen
(Finland, Född 1950)

JUKKA NOPSANEN, "DEN FÖRSTA SNÖN".

Sign. -02. Olja på duk 66x81 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
300
3 399
313
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (4 bud)
17 nov 2019 14:45
300 EUR
17 nov 2019 1:17
200 EUR
9 nov 2019 8:12
100 EUR
8 nov 2019 19:41
30 EUR

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
18 000

ditt bud
Fair warning
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
Budgivningen avslutad
Fair warning
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
Fair warning
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK