Kimi Pakarinen

(Finland, Född 1963)
Kimi Pakarinen
(Finland, Född 1963)

KIMI PAKARINEN, UTAN TITEL.

A tergo sign. -96. Olja på duk 200x94.5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
1 750
19 723
1 826
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (27 bud)
17 nov 2019 15:16
1 750 EUR
17 nov 2019 15:16
1 700 EUR
17 nov 2019 14:44
1 650 EUR
17 nov 2019 14:44
1 600 EUR
17 nov 2019 14:44
1 550 EUR
17 nov 2019 14:44
1 500 EUR
17 nov 2019 14:24
1 450 EUR
17 nov 2019 14:24
1 400 EUR
17 nov 2019 7:51
1 350 EUR
17 nov 2019 7:51
1 300 EUR
16 nov 2019 19:12
1 250 EUR
16 nov 2019 19:12
1 200 EUR
13 nov 2019 17:15
1 150 EUR
13 nov 2019 17:15
1 100 EUR
13 nov 2019 17:15
1 050 EUR
13 nov 2019 17:15
1 000 EUR
13 nov 2019 17:11
920 EUR
13 nov 2019 17:11
900 EUR
9 nov 2019 19:52
840 EUR
8 nov 2019 14:02
820 EUR
8 nov 2019 14:01
800 EUR
8 nov 2019 14:01
800 EUR
8 nov 2019 14:01
620 EUR
8 nov 2019 14:01
600 EUR
8 nov 2019 11:07
520 EUR
2 nov 2019 23:46
500 EUR
2 nov 2019 12:21
100 EUR