Samuli Heimonen

(Finland, Född 1975)
Samuli Heimonen
(Finland, Född 1975)

SAMULI HEIMONEN, "ETT TECKEN".

A tergo sign. 2004. Olja på duk 147x180 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
6 700
75 911
6 990
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (37 bud)
17 nov 2019 16:36
6 700 EUR
17 nov 2019 16:33
6 500 EUR
17 nov 2019 16:30
6 300 EUR
17 nov 2019 16:29
6 100 EUR
17 nov 2019 16:29
6 000 EUR
17 nov 2019 16:29
5 800 EUR
10
17 nov 2019 16:27
5 600 EUR
17 nov 2019 16:27
5 400 EUR
10
17 nov 2019 16:26
5 200 EUR
11
17 nov 2019 16:24
5 000 EUR
10
17 nov 2019 16:23
4 800 EUR
11
17 nov 2019 16:23
4 600 EUR
10
17 nov 2019 16:18
4 400 EUR
17 nov 2019 16:18
4 360 EUR
17 nov 2019 16:13
4 200 EUR
17 nov 2019 16:13
4 000 EUR
17 nov 2019 16:02
3 950 EUR
9
17 nov 2019 16:02
3 850 EUR
9
17 nov 2019 15:55
3 650 EUR
17 nov 2019 15:55
3 550 EUR
17 nov 2019 15:23
3 400 EUR
9
17 nov 2019 15:23
3 300 EUR
17 nov 2019 15:23
3 300 EUR
9
17 nov 2019 14:41
3 100 EUR
17 nov 2019 13:17
3 000 EUR
8
17 nov 2019 11:43
2 900 EUR
14 nov 2019 20:23
2 800 EUR
14 nov 2019 16:51
2 700 EUR
14 nov 2019 16:51
2 650 EUR
4 nov 2019 21:44
2 600 EUR
4 nov 2019 21:43
2 500 EUR
4 nov 2019 21:43
2 500 EUR
2 nov 2019 16:33
2 400 EUR
2 nov 2019 14:32
1 250 EUR
2 nov 2019 10:30
1 200 EUR
1 nov 2019 21:40
1 000 EUR
1 nov 2019 20:37
800 EUR