Kaija Mäenpää

(Finland, Född 1960)
Kaija Mäenpää
(Finland, Född 1960)

KAIJA MÄENPÄÄ, "DETALJ".

A tergo sign. 1990. Olja och fotografi på duk 132x110 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
600
6 762
626
Utropspris
800 - 1 200 EUR
Budhistorik (7 bud)
12 nov 2019 13:45
600 EUR
12 nov 2019 13:44
500 EUR
12 nov 2019 13:44
400 EUR
12 nov 2019 13:43
300 EUR
12 nov 2019 13:43
200 EUR
4 nov 2019 16:18
120 EUR
1 nov 2019 20:01
100 EUR