Nanna Susi

(Finland, Född 1967)
Nanna Susi
(Finland, Född 1967)

NANNA SUSI, "SMAL VERKLIGHET"

A tergo sign. 1999. Olja på duk 71.5x99 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
5 300
60 049
5 529
Utropspris
2 500 - 3 500 EUR
Budhistorik (27 bud)
9
17 nov 2019 15:10
5 300 EUR
17 nov 2019 15:03
5 100 EUR
8
17 nov 2019 15:02
4 900 EUR
17 nov 2019 15:01
4 700 EUR
8
17 nov 2019 15:00
4 500 EUR
17 nov 2019 15:00
4 500 EUR
8
17 nov 2019 13:27
4 200 EUR
13 nov 2019 21:20
4 000 EUR
8 nov 2019 20:05
3 900 EUR
8 nov 2019 20:05
3 800 EUR
8 nov 2019 20:05
3 700 EUR
8 nov 2019 20:05
3 600 EUR
8 nov 2019 20:05
3 500 EUR
4 nov 2019 12:35
3 350 EUR
4 nov 2019 12:35
3 250 EUR
4 nov 2019 8:21
3 150 EUR
2 nov 2019 19:35
3 050 EUR
2 nov 2019 19:35
3 000 EUR
2 nov 2019 19:34
2 950 EUR
2 nov 2019 19:34
2 850 EUR
2 nov 2019 19:33
2 750 EUR
2 nov 2019 19:33
2 650 EUR
2 nov 2019 17:36
2 550 EUR
2 nov 2019 17:36
2 450 EUR
2 nov 2019 17:06
2 300 EUR
2 nov 2019 17:06
2 200 EUR
1 nov 2019 13:26
2 000 EUR