1181555
Nanna Susi
(Född 1967)
Nanna susi, "smal verklighet".

NANNA SUSI, "SMAL VERKLIGHET"

A tergo sign. 1999. Olja på duk 71.5x99 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 21 timmar
4 000
42 632
4 418
Utropspris
2 500 - 3 500 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 200 EUR. Läs mer.
Budhistorik (20 bud)
13 nov 21:20
4 000 EUR
8 nov 20:05
3 900 EUR
8 nov 20:05
3 800 EUR
8 nov 20:05
3 700 EUR
8 nov 20:05
3 600 EUR