Topi Ruotsalainen

(Finland, Född 1979)
Topi Ruotsalainen
(Finland, Född 1979)

TOPI RUOTSALAINEN, "RACE (DIRECTORS CUT)".

A tergo sign. 2012-2014. Olja på hårdskiva 119x120 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
621
6 999
655
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
17 nov 2019 16:11
621 EUR
17 nov 2019 16:11
609 EUR
17 nov 2019 16:09
580 EUR
17 nov 2019 16:08
560 EUR
17 nov 2019 16:07
540 EUR
5 nov 2019 9:22
520 EUR
3 nov 2019 15:57
500 EUR
1 nov 2019 16:39
400 EUR