Arne Jones E1299

Dora Jung

(Finland, 1906-1980)
Dora Jung
(Finland, 1906-1980)

DORA JUNG, löpare, "Viol", signerad DJ. Tidigt 1960-tal.

Vävare Marita Mattsson. Längd 91 cm. Bredd 26 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
420
4 427
481
Utropspris
500 - 600 EUR
Budhistorik (13 bud)
27 mar 2020 19:32
420 EUR
27 mar 2020 19:31
400 EUR
27 mar 2020 10:16
380 EUR
26 mar 2020 21:17
360 EUR
26 mar 2020 21:16
340 EUR
25 mar 2020 8:42
320 EUR
24 mar 2020 21:22
300 EUR
24 mar 2020 18:26
280 EUR
22 mar 2020 17:45
260 EUR
21 mar 2020 20:45
240 EUR
21 mar 2020 9:09
220 EUR
20 mar 2020 19:55
200 EUR
20 mar 2020 16:59
100 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977