Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

HÅRGARNSMATTA, Finland, 1930-tal.

Geometriska motiv. Ca 300x200 cm.

Tidsrelaterat slitage. Fläckar. Reparerade kortsidor. Hål. Lagningar.

Klubbat pris
640
6 566
744
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (3 bud)
3 apr 2020 17:50
640 EUR
3 apr 2020 17:50
620 EUR
2 apr 2020 14:02
600 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13