Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1209859
Marika Mäkelä
(Född 1947)
Marika mÄkelÄ, "unmÖgliche zeit".

MARIKA MÄKELÄ, "UNMÖGLICHE ZEIT".

Diptyk. A tergo sign. -87. Olja på duk 220x200 cm + 220x200 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 500
70 194
7 284
Utropspris
12 000 - 18 000 EUR
Budhistorik (2 bud)
24 mar 13:44
6 500 EUR
21 mar 15:44
2 100 EUR