Tobia Scarpa

(Italien, Född 1935)
Tobia Scarpa
(Italien, Född 1935)

TOBIA SCARPA, FÅTÖLJER, ett par, "Bastiono", Haimi 1960-talets slut.

Plymåer med svart läderklädsel. Bredd 91 cm. Sitthöjd ca 36 cm. Total höjd ca 75 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken.

Klubbat pris
895
10 140
934
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (19 bud)
5 apr 2020 18:09
895 EUR
5 apr 2020 18:09
875 EUR
5 apr 2020 18:08
820 EUR
5 apr 2020 18:08
800 EUR
5 apr 2020 16:46
770 EUR
5 apr 2020 16:46
750 EUR
5 apr 2020 16:46
740 EUR
5 apr 2020 16:16
700 EUR
5 apr 2020 16:16
680 EUR
5 apr 2020 15:31
660 EUR
5 apr 2020 15:30
640 EUR
5 apr 2020 15:30
640 EUR
5 apr 2020 15:30
580 EUR
5 apr 2020 15:30
560 EUR
5 apr 2020 14:51
540 EUR
28 mar 2020 7:42
520 EUR
25 mar 2020 15:52
500 EUR
24 mar 2020 22:14
400 EUR
20 mar 2020 19:17
200 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977