Tobia Scarpa

(Italien, Född 1935)
Tobia Scarpa
(Italien, Född 1935)

TOBIA SCARPA, soffa, "Bastiano", Haimi 1960-talets slut.

Tresitssoffa. Lösa dynor klädda med svart läder. Längd 212 cm. Sitthöjd 34 cm.

Ställvis omfattande slitage och skador.

Klubbat pris
970
10 990
1 012
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (29 bud)
5 apr 2020 18:24
970 EUR
5 apr 2020 18:24
950 EUR
5 apr 2020 18:18
920 EUR
5 apr 2020 18:18
900 EUR
5 apr 2020 18:18
870 EUR
5 apr 2020 18:18
850 EUR
5 apr 2020 16:29
820 EUR
5 apr 2020 16:29
800 EUR
5 apr 2020 16:22
720 EUR
5 apr 2020 16:22
700 EUR
5 apr 2020 16:21
620 EUR
5 apr 2020 16:21
600 EUR
5 apr 2020 16:21
560 EUR
5 apr 2020 16:21
540 EUR
5 apr 2020 16:21
520 EUR
5 apr 2020 16:21
500 EUR
5 apr 2020 16:21
480 EUR
5 apr 2020 16:21
460 EUR
5 apr 2020 16:21
440 EUR
5 apr 2020 16:21
420 EUR
5 apr 2020 16:21
400 EUR
5 apr 2020 16:21
380 EUR
5 apr 2020 16:19
360 EUR
5 apr 2020 15:01
340 EUR
5 apr 2020 15:00
320 EUR
5 apr 2020 15:00
310 EUR
5 apr 2020 14:52
290 EUR
23 mar 2020 17:27
270 EUR
20 mar 2020 19:17
250 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977