HÅRGARNSMATTA, Finland, 1930-tal. Ca 353x249 cm

Geometriska motiv.

Åldersrelaterat slitage, Flertal hål. Skadade fransar. Smutsig. Fläck.

Klubbat pris
400
4 532
417
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (2 bud)
5 apr 2020 19:49
400 EUR
25 mar 2020 17:39
100 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård