Janne Räisänen

(Finland, Född 1971)
Janne Räisänen
(Finland, Född 1971)

JANNE RÄISÄNEN, "A.R.".

A tergo sign. 2011. Olja på duk 21.5 x 38 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
440
4 985
459
Utropspris
500 - 600 EUR
Budhistorik (10 bud)
5 apr 2020 18:34
440 EUR
5 apr 2020 17:06
420 EUR
5 apr 2020 17:00
400 EUR
5 apr 2020 16:40
380 EUR
5 apr 2020 16:31
360 EUR
4 apr 2020 10:19
340 EUR
1 apr 2020 18:22
320 EUR
26 mar 2020 23:26
300 EUR
21 mar 2020 10:21
160 EUR
21 mar 2020 9:54
150 EUR