Madeleine Pyk – en samling F769

FÅTÖLJER, ett par 1900-talet mitt.

Fast stoppad klädsel, ryggstöd med knappar. Lackade ben. Total bredd 82 cm. Sitthöjd ca 35 cm. Total height 80 cm.

Åldersrelaterat slitage. Senare klädsel.

Klubbat pris
270
2 843
310
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (8 bud)
5 apr 2020 14:04
270 EUR
4 apr 2020 23:37
250 EUR
4 apr 2020 23:37
240 EUR
29 mar 2020 22:46
220 EUR
29 mar 2020 22:46
200 EUR
28 mar 2020 10:16
180 EUR
23 mar 2020 15:22
55 EUR
20 mar 2020 16:23
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977