Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Sirpa Särkijärvi

(Finland, Född 1974)
Sirpa Särkijärvi
(Finland, Född 1974)

SIRPA SÄRKIJÄRVI, "OBSERVATÖR".

A tergo sign. Akryl på duk 105 x 140 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Galleria Ama, Helsingfors.

Klubbat pris
3 000
30 780
3 486
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (19 bud)
5 apr 2020 14:27
3 000 EUR
5 apr 2020 14:27
3 000 EUR
5 apr 2020 14:25
2 800 EUR
5 apr 2020 14:25
2 800 EUR
5 apr 2020 14:23
2 700 EUR
5 apr 2020 14:23
2 600 EUR
5 apr 2020 14:18
2 500 EUR
5 apr 2020 14:16
2 400 EUR
5 apr 2020 14:16
2 300 EUR
4 apr 2020 15:13
2 200 EUR
26 mar 2020 17:02
2 100 EUR
26 mar 2020 17:01
2 000 EUR
26 mar 2020 17:01
2 000 EUR
26 mar 2020 15:46
1 600 EUR
22 mar 2020 11:03
1 150 EUR
21 mar 2020 16:49
1 100 EUR
21 mar 2020 9:29
1 000 EUR
21 mar 2020 9:17
500 EUR
20 mar 2020 18:33
100 EUR