Paula Häiväoja

(Finland, 1929-2011)
Paula Häiväoja
(Finland, 1929-2011)

PAULA HÄIVÄOJA, ARMBAND, sterling silver. Pentti Roos, Helsingfors 1968.

Stämplad Studio Paula (1967-70)
Inre omkrets 17,5 cm. Bredd 5-63 mm.
Vikt 32,3 g.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
530
6 005
553
Utropspris
500 - 600 EUR
Budhistorik (16 bud)
5 apr 2020 19:33
530 EUR
5 apr 2020 19:32
510 EUR
5 apr 2020 19:32
505 EUR
5 apr 2020 19:11
440 EUR
5 apr 2020 19:06
420 EUR
5 apr 2020 19:05
400 EUR
5 apr 2020 19:05
380 EUR
5 apr 2020 19:00
360 EUR
5 apr 2020 18:15
350 EUR
5 apr 2020 15:56
320 EUR
4 apr 2020 16:28
300 EUR
3 apr 2020 19:38
280 EUR
28 mar 2020 17:46
250 EUR
25 mar 2020 17:49
170 EUR
25 mar 2020 17:47
160 EUR
21 mar 2020 10:16
150 EUR