Marja Hepo-aho

(Finland, Född 1986)
Marja Hepo-aho
(Finland, Född 1986)

MARJA HEPO-AHO, skulptur, "Finally together", signerad Marja Hepo-aho 2020. Glas Studio Mafka & Alakoski.

Blåstare, Marja Hepo-aho.
Lampteknik samt natursten.
Höjd 19 cm. Bredd 21 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Ur konstnärens egen samling.

Klubbat pris
370
4 170
386
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (2 bud)
5 apr 2020 18:11
370 EUR
1 apr 2020 7:59
150 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977