Carl Gustaf Hiort af Ornäs

(Finland, 1911-1995)
Carl Gustaf Hiort af Ornäs
(Finland, 1911-1995)

CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, TV-bänk, HMN Huonekalu Mikko Nupponen, Lahtis, 1900-talets mitt.

Teakfanerad bänk. Tre separata delar: bordsskiva på två svartlackerade benställ. Längd 205 cm, bredd 48 cm, höjd 39 cm.

Åldersrelaterat slitage, ena benstället med spricka.

Klubbat pris
800
9 064
835
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (35 bud)
5 apr 2020 18:32
800 EUR
5 apr 2020 18:32
800 EUR
5 apr 2020 18:29
780 EUR
5 apr 2020 18:26
760 EUR
5 apr 2020 18:26
750 EUR
5 apr 2020 18:23
740 EUR
5 apr 2020 18:23
720 EUR
5 apr 2020 18:22
700 EUR
5 apr 2020 18:22
700 EUR
5 apr 2020 18:20
680 EUR
5 apr 2020 18:20
660 EUR
5 apr 2020 18:20
650 EUR
5 apr 2020 18:19
640 EUR
5 apr 2020 18:19
620 EUR
5 apr 2020 18:19
600 EUR
5 apr 2020 18:19
600 EUR
5 apr 2020 18:18
580 EUR
5 apr 2020 18:18
560 EUR
5 apr 2020 18:18
550 EUR
5 apr 2020 18:17
540 EUR
5 apr 2020 18:16
520 EUR
5 apr 2020 18:14
500 EUR
5 apr 2020 18:14
480 EUR
5 apr 2020 18:11
460 EUR
5 apr 2020 18:11
440 EUR
5 apr 2020 18:11
440 EUR
5 apr 2020 18:05
420 EUR
5 apr 2020 18:05
400 EUR
5 apr 2020 18:03
380 EUR
5 apr 2020 18:03
360 EUR
5 apr 2020 17:58
340 EUR
5 apr 2020 17:58
320 EUR
26 mar 2020 23:42
300 EUR
21 mar 2020 16:23
110 EUR
21 mar 2020 6:05
100 EUR