Maaria Märkälä

(Finland, Född 1964)
Maaria Märkälä
(Finland, Född 1964)

MAARIA MÄRKÄLÄ, UR SERIEN "JAG HAR MÅLAT LJUS" (GRÖN).

A tergo sign. 2011. Olja på pannå 100x100 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
1 000
10 540
1 144
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (10 bud)
5 apr 2020 18:10
1 000 EUR
5 apr 2020 18:08
900 EUR
5 apr 2020 17:56
800 EUR
5 apr 2020 17:56
700 EUR
5 apr 2020 15:47
650 EUR
31 mar 2020 15:29
600 EUR
31 mar 2020 14:21
560 EUR
31 mar 2020 13:17
540 EUR
28 mar 2020 12:19
520 EUR
21 mar 2020 15:43
500 EUR