SKÄNK, Finland 1930-tal.

SKÄNK, Finland 1930-tal.

Ekfaner med intarsiadekor. Tre skåp med hyllinredning. Längd 175 cm. Djup 57 cm. Höjd 80 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Fanerskador.

Klubbat pris
1 150
13 030
1 200
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (20 bud)
5 apr 2020 19:47
1 150 EUR
5 apr 2020 19:47
1 100 EUR
5 apr 2020 19:28
1 050 EUR
5 apr 2020 19:28
1 000 EUR
5 apr 2020 19:22
970 EUR
5 apr 2020 19:22
950 EUR
5 apr 2020 19:09
920 EUR
5 apr 2020 19:09
900 EUR
5 apr 2020 17:35
820 EUR
5 apr 2020 17:35
800 EUR
5 apr 2020 17:35
720 EUR
5 apr 2020 17:35
700 EUR
5 apr 2020 16:17
670 EUR
5 apr 2020 16:17
650 EUR
5 apr 2020 15:53
540 EUR
27 mar 2020 21:51
520 EUR
27 mar 2020 21:51
500 EUR
25 mar 2020 15:52
470 EUR
25 mar 2020 15:52
450 EUR
21 mar 2020 19:55
400 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977