Eric Hynynen

(Finland, Född 1971)
Eric Hynynen
(Finland, Född 1971)

Eric Hynynen, , "Steglits".

A tergo sign. Olja på duk 90 x 90 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
1 110
12 510
1 170
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (24 bud)
25 okt 2020 14:52
1 110 EUR
25 okt 2020 14:52
1 060 EUR
25 okt 2020 14:51
1 010 EUR
25 okt 2020 14:51
1 000 EUR
25 okt 2020 14:51
990 EUR
25 okt 2020 14:51
970 EUR
25 okt 2020 14:51
950 EUR
25 okt 2020 14:51
950 EUR
25 okt 2020 14:48
920 EUR
25 okt 2020 14:47
900 EUR
25 okt 2020 14:47
890 EUR
25 okt 2020 14:47
870 EUR
25 okt 2020 14:47
850 EUR
25 okt 2020 14:47
840 EUR
25 okt 2020 14:47
820 EUR
25 okt 2020 14:46
800 EUR
25 okt 2020 14:46
800 EUR
25 okt 2020 14:45
750 EUR
25 okt 2020 14:45
750 EUR
25 okt 2020 14:44
720 EUR
24 okt 2020 19:18
700 EUR
23 okt 2020 15:58
620 EUR
17 okt 2020 10:29
600 EUR
10 okt 2020 8:36
500 EUR