Matti Kujasalo

(Finland, Född 1946)
Matti Kujasalo
(Finland, Född 1946)

Matti Kujasalo, Utan titel.

Sign. -79. Olja på trä 72 x 72 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smutsig.

Klubbat pris
5 550
58 497
6 351
Utropspris
2 500 - 3 500 EUR
Budhistorik (38 bud)
25 okt 2020 16:02
5 550 EUR
8
25 okt 2020 16:02
5 500 EUR
25 okt 2020 16:02
5 200 EUR
8
25 okt 2020 16:02
5 000 EUR
8
25 okt 2020 16:00
4 950 EUR
25 okt 2020 16:00
4 750 EUR
25 okt 2020 15:59
4 700 EUR
8
25 okt 2020 15:59
4 500 EUR
25 okt 2020 15:59
4 400 EUR
25 okt 2020 15:57
4 200 EUR
8
25 okt 2020 15:56
4 000 EUR
25 okt 2020 15:56
4 000 EUR
8
25 okt 2020 15:54
3 800 EUR
9
25 okt 2020 15:54
3 700 EUR
9
25 okt 2020 15:53
3 600 EUR
25 okt 2020 15:51
3 500 EUR
9
25 okt 2020 15:51
3 400 EUR
25 okt 2020 15:51
3 100 EUR
8
25 okt 2020 15:51
3 000 EUR
8
25 okt 2020 15:50
2 900 EUR
25 okt 2020 15:50
2 800 EUR
9
25 okt 2020 15:50
2 800 EUR
25 okt 2020 15:48
2 600 EUR
8
25 okt 2020 15:47
2 500 EUR
25 okt 2020 15:47
2 500 EUR
8
25 okt 2020 15:45
2 100 EUR
25 okt 2020 15:45
2 000 EUR
8
25 okt 2020 15:45
2 000 EUR
25 okt 2020 15:45
1 900 EUR
8
25 okt 2020 15:45
1 600 EUR
25 okt 2020 15:44
1 500 EUR
25 okt 2020 14:34
1 150 EUR
25 okt 2020 12:17
1 100 EUR
18 okt 2020 11:15
1 000 EUR
17 okt 2020 8:32
800 EUR
11 okt 2020 12:14
750 EUR
10 okt 2020 12:09
500 EUR
9 okt 2020 13:30
300 EUR