Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Fåtöljer, ett par, Oy Paul Boman Ab 1950-tal.

Fast stoppad klädsel, ryggstöd med knappar. Lackade ben. Bredd 73 cm. Sitthöjd ca 42 cm. Total höjd 109 cm.

Renoverade.

Proveniens

(UPM) United Paper Mills Ltd, Jämsänkoski Pappersbruk, tjänstemanna klubb.

Klubbat pris
2 110
21 775
2 414
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (10 bud)
25 okt 2020 13:04
2 110 EUR
25 okt 2020 13:03
2 010 EUR
25 okt 2020 13:03
2 000 EUR
25 okt 2020 5:33
500 EUR
25 okt 2020 0:58
175 EUR
24 okt 2020 21:46
160 EUR
22 okt 2020 17:16
150 EUR
19 okt 2020 20:00
110 EUR
15 okt 2020 9:04
100 EUR
11 okt 2020 21:33
50 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13