Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Paavo Rekola, pallar, 2 st, 1900-talets mitt.

Snarlika. Teak- och björkfaner sitsar. Benen i lackad björk. Bredd 40 cm. Sitthöjd 40 cm. Total höjd 54 cm.

Ställvis slitage. Smärre fanerskador.

Klubbat pris
130
1 342
149
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (4 bud)
25 okt 2020 12:49
130 EUR
23 okt 2020 15:30
120 EUR
17 okt 2020 16:59
100 EUR
12 okt 2020 21:32
40 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13