Jouko Lehtola

(Finland, 1963-2010)
Jouko Lehtola
(Finland, 1963-2010)

Jouko Lehtola, "Sunset".

A tergo sign. 2002. C-print på aluminium, ed. 2/6, 88.5 x 111.5 cm.

Smärre kantskador.

Ur series "Finnish view - Fragments of our time".

Klubbat pris
2 500
28 325
2 608
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (19 bud)
25 okt 2020 18:04
2 500 EUR
25 okt 2020 18:04
2 400 EUR
24 okt 2020 10:01
2 322 EUR
24 okt 2020 10:01
2 222 EUR
24 okt 2020 10:01
2 200 EUR
24 okt 2020 10:00
2 100 EUR
24 okt 2020 10:00
2 000 EUR
24 okt 2020 10:00
1 750 EUR
24 okt 2020 10:00
1 700 EUR
24 okt 2020 10:00
1 650 EUR
24 okt 2020 10:00
1 600 EUR
24 okt 2020 9:14
1 500 EUR
22 okt 2020 21:52
600 EUR
22 okt 2020 15:08
550 EUR
15 okt 2020 13:20
500 EUR
15 okt 2020 13:12
400 EUR
14 okt 2020 6:05
300 EUR
13 okt 2020 19:45
200 EUR
13 okt 2020 11:05
150 EUR