Leo Torikainen, Örhängen, 14K guld. Pirkan Kulta, Tammerfors 1960-tal.

Höjd 25 mm. Bredd 13 mm.
Total vikt 7 g.
Med originaletui.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
350
3 945
365
Utropspris
450 - 600 EUR
Budhistorik (5 bud)
25 okt 2020 14:29
350 EUR
22 okt 2020 15:27
300 EUR
17 okt 2020 22:24
111 EUR
10 okt 2020 14:25
101 EUR
10 okt 2020 12:10
30 EUR