1258758
Samuli Heimonen
(Finland, Född 1975)
Samuli heimonen, "en värld för tre".

Samuli Heimonen, "En värld för tre".

A tergo sign. 2000. Olja på duk, uppfordrad på pannå 30,5x30 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 400
14 497
1 654
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (35 bud)
9
25 okt 16:34
1 400 EUR
25 okt 15:38
1 350 EUR
9
25 okt 15:32
1 300 EUR
16 okt 8:29
1 250 EUR
16 okt 8:29
1 201 EUR