1258758
Samuli Heimonen
(Finland, Född 1975)
Samuli heimonen, "en värld för tre".

Samuli Heimonen, "En värld för tre".

A tergo sign. 2000. Olja på duk, uppfordrad på pannå 30,5x30 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C1
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 15 timmar
1 250
12 956
1 467
Utropspris
600 - 800 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 300 EUR. Läs mer.
Budhistorik (32 bud)
16 okt 8:29
1 250 EUR
16 okt 8:29
1 201 EUR
16 okt 8:29
1 100 EUR
16 okt 8:29
1 050 EUR
15 okt 20:36
1 000 EUR