AALFRED WILLIAM FINCH, vas, Finland omkring 1900.
Rödlera med grön/vit dekoration. Signerad F. och ABI. Höjd 18 cm. Diameter 19 cm.
Åldersrelaterat slitage ja jälkiä
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10