Heli Huotala

(Finland, Född 1968)
Heli Huotala
(Finland, Född 1968)

Heli Huotala, "How winter kills".

Sign. Olja på pannå 100 x 100 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utförd 2012.

Klubbat pris
3 400
38 318
3 548
Utropspris
1 700 - 2 000 EUR
Budhistorik (29 bud)
10
25 okt 2020 18:03
3 400 EUR
25 okt 2020 18:00
3 300 EUR
10
25 okt 2020 17:59
3 200 EUR
25 okt 2020 17:26
3 100 EUR
9
25 okt 2020 17:14
3 000 EUR
8
25 okt 2020 17:14
2 900 EUR
9
25 okt 2020 17:09
2 700 EUR
25 okt 2020 17:09
2 600 EUR
9
25 okt 2020 15:46
2 500 EUR
25 okt 2020 15:46
2 400 EUR
25 okt 2020 14:49
2 200 EUR
8
24 okt 2020 10:07
2 100 EUR
24 okt 2020 10:07
2 000 EUR
24 okt 2020 10:07
1 950 EUR
8
24 okt 2020 10:07
1 900 EUR
24 okt 2020 7:36
1 750 EUR
8
24 okt 2020 7:36
1 700 EUR
8
23 okt 2020 8:57
1 650 EUR
22 okt 2020 21:30
1 600 EUR
11 okt 2020 19:31
1 550 EUR
11 okt 2020 19:31
1 500 EUR
11 okt 2020 19:31
1 500 EUR
11 okt 2020 8:37
1 450 EUR
11 okt 2020 8:37
1 400 EUR
11 okt 2020 1:34
1 350 EUR
10 okt 2020 20:55
1 300 EUR
10 okt 2020 8:50
1 000 EUR
10 okt 2020 8:36
600 EUR
9 okt 2020 17:21
500 EUR