Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Paula Tella

(Finland, Född 1964)
Paula Tella
(Finland, Född 1964)

Paula Tella, "Tölöviken ur serien repor i landskapet"

digital print fäst på faner, a tergo signerad och daterad 2010, ed. 2/3 + 2. Bildstorlek 58 x 116 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
400
4 128
458
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (8 bud)
25 okt 2020 17:47
400 EUR
25 okt 2020 17:21
350 EUR
25 okt 2020 17:00
300 EUR
25 okt 2020 16:54
250 EUR
25 okt 2020 14:29
180 EUR
21 okt 2020 19:34
150 EUR
13 okt 2020 21:46
100 EUR
10 okt 2020 21:09
50 EUR