Tobias Regell

(Sverige, Född 1967)
Tobias Regell, fotografi signerad och numrerad 1/20.

Tobias Regell, fotografi signerad och numrerad 1/20

"Gulf of Policastro". Pigment print, bildyta 44 x 37 cm. Inklusive ram 68 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram. Förefaller vara i god kondition.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
6 000 SEK