Denise Grünstein

(Sverige, Född 1950)
Denise Grünstein, fotografi signerad och numrerad 7/75 a tergo.

Denise Grünstein, fotografi signerad och numrerad 7/75 a tergo

"4 juni", 2010. C-print, bildyta 57 x 45 cm. Inklusive ram 61 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram. Förefaller vara i god kondition.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
10 000 SEK