Jean-Michel Atlan

(Frankrike, 1913-1960)
Jean-Michel Atlan
(Frankrike, 1913-1960)

Jean-Michel Atlan, färglitografi, signerad och daterad -59 och numrerad 21/100.

"Composition I". Bladstorlek 76,2 x 56 cm.

Ej ramad.

Proveniens

Theodor "Teto" Ahrenberg Collection.

Utropspris
5 000 SEK
Följerätt

Mollie Engström
Mollie Engström
Assisterande specialist konst
+46 (0)70 748 22 63

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17