Albert Bitran

(Frankrike, Född 1931)
Albert Bitran
(Frankrike, Född 1931)

Albert Bitran, blandteknik på papper, signerad och daterad -59

"Untitled". 66 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Theodor "Teto" Ahrenberg Collection.

Utropspris
12 000 SEK
Följerätt

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17