Robert Jacobsen

(Danmark, 1912-1993)
Robert Jacobsen
(Danmark, 1912-1993)

Robert Jacobsen, grafiskt blad, signerad och numrerad 2/25

"Untitled", S: 45,5 x 58,5 cm.

Oramad. Uppfäst med papperstejp i passepartout. Veck. Mindre fläckar.

Proveniens

Theodor "Teto" Ahrenberg Collection.

Utropspris
4 000 SEK
Följerätt

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17