Design Sale Helsinki F312

190 föremål
Spegel, 1900-talets mitt.
Spegel, 1900-talets mitt.

Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
Fåtölj, 1900-talets mitt.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Vägglampa, 1930-tal.
Vägglampa, 1930-tal.

Utropspris
600 - 800 EUR