Leif Ericson

(Sverige, 1927-2023)
Leif Ericson
(Sverige, 1927-2023)

Leif Ericson, "Laterna magica"

Signerad Leif Ericson och daterad 2013. Duk 38 x 38 cm.

God kondition.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
4 700
446
510
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
28 jan 2024 16:31
4 700 SEK
28 jan 2024 16:30
4 500 SEK
28 jan 2024 16:30
4 310 SEK
28 jan 2024 16:07
4 110 SEK
28 jan 2024 16:07
3 910 SEK
28 jan 2024 15:05
3 700 SEK
28 jan 2024 15:05
3 500 SEK
28 jan 2024 15:05
3 410 SEK
28 jan 2024 15:04
3 210 SEK
28 jan 2024 15:04
3 010 SEK
28 jan 2024 15:04
2 810 SEK
28 jan 2024 15:04
2 610 SEK
28 jan 2024 15:04
2 410 SEK
28 jan 2024 15:04
2 210 SEK
28 jan 2024 14:33
2 010 SEK
28 jan 2024 14:33
1 910 SEK
28 jan 2024 11:11
1 800 SEK
22 jan 2024 21:04
400 SEK
20 jan 2024 16:43
300 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Ansvarig specialist modern konst
+46 (0)702 53 14 89