Medaljong/Fotogömma, 18K guld, vinranka med druvor i form av pärlor. Malmö 1870.

Stämplad GD, Malmö 1870. Mått exklusive ögla ca 40 x 30 mm. Vikt 12,3 g.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
5 100
445
465
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
9
28 apr 13:49
5 100 SEK
8
28 apr 11:56
4 900 SEK
27 apr 9:31
4 400 SEK
26 apr 22:42
4 200 SEK
26 apr 8:45
3 500 SEK
24 apr 15:41
3 200 SEK
24 apr 11:10
3 000 SEK
20 apr 14:36
2 000 SEK
20 apr 9:39
500 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06