Jeff Koons

(USA, Född 1955)
Jeff Koons
(USA, Född 1955)

"Puppy Vase"

Stämpelsignerad och numrerad 850/3000. Utförd 1998. Porslin. Höjd 44 cm.

Utropspris
60 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13