Färglitografi. Signerd Mirò och numrerad 77/150 med blyerts. 1972. I. 33 x 25.5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Mourlot 856.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
12 000 SEK