62
72423

SKÅP.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 320 EUR
921 - 1 380 USD
Klubbat pris
220 000 SEK
SKÅP.

Senbarock, 1700-tal. Furu. Överdel med dörrpar. Låda nedtill. Brutet krön. Kulfötter. Längd 187, bredd 61, höjd 225 cm.

Renoverat.

Tilläggslista

Renoverat

Proveniens

Ingmar Bergmans mormor, Anna Åkerblom född Calwagen.