14
141783

Ann-Sofie Axelsson

(Sverige, Född 1955)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
Ann-Sofie Axelsson
(Sverige, Född 1955)

Nothing we need to say except we love you

Signerad Ann-Sofie Axelsson. Utförd 2009. Blyerts på papper 139 x 98 cm.

Proveniens

Donerad av konstnären.

Kulturhuset, Sthlm 2009
Nordiska Galleriet Stockholm 2010

Konstnären finns representerad i Sverige, Finland, USA, Mexiko, Spanien, Frankrike, Belgrad, Dubai, Iran, Schweiz, Norge